pssssssss.JPG
DSC_0142_1.jpg
Edited Image 2014-12-2-17:17:27
IMG_0306.JPG
Depositphotos_3300394_l.jpg
rejs_majówka.JPG 2014-12-2-14:7:9 2014-12-2-14:23:46
DSC_0067.JPG
Firma
na Fali
Niepowtarzalne szkolenie pod żaglami, rozwijające przywódcze zdolności, pozwalające stanąć za sterem firmy/działu tak, aby chwycić wiatr w żagle. Naszą ofertę kierujemy do managerów wyższego i średniego szczebla, liderów zespołów. Intensywne szkolenie odbywa się w pełnej uroku i zabytków Chorwacji.
 Załoga
i rekrutacja

Wszystko może sprawiać kłopoty. Mogą nastąpić nagłe wydarzenia i zmiany wyłaniające się

- dobra załoga jachtu zawsze bezpiecznie doprowadzi go do portu

- taką załogą powinni być Twoi pracownicy - związani z firmą jak załoga z jachtem

Świadomość
na szerokich wodach

dla tych, którzy są gotowi spojrzeć na swoje życie inaczej, radośniej niż dotąd. Oddanie cum trzymających jacht naszego życia w miejscu, łapanie wiatru w żagle, stanięcie za sterem ze świadomością bycia Kapitanem swojego życia, świadome tu i teraz, obranie kursu na właściwy port to dosłowne i metaforyczne doświadczenia jakie czekają

Bio

Ewa Grochulska

 

Klient indywidualny wiedzieć powinien

Autorka projektu „Żeglowanie przez życie”, a w jego ramach projektu „Steruj życiem” Psycholog – absolwentka UŁ oraz  VII Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów PSPP o/Kraków, ITG (ujęcie humanistyczne gestalt). Po.siada doświadczenie w doradztwie, poradnictwie i terapii dla osób indywidualnych oraz par od 2001 roku.

Twierdzi, że praca musi być pasją.  Żeglarz, skipper. Mieszanka ekspresji i refleksji, za pasjonujące uważa wszystkie momenty życia kiedy „z chaosu wyłania się kształt”.

 

 

Klient biznesowy wiedzieć powinien

Perfekcyjny Head Hunter zwłaszcza dla szeroko rozumianej branży medycznej. Posiada bogate doświadczenie we współpracy z biznesem w  zakresie: restrukturyzacji, szkoleń i rekrutacji. Diagnosta laboratoryjny – absolwentka, a następnie asystent na Akademii Medycznej w Łodzi. Współorganizator naukowych Konferencji Międzynarodowych.

Psycholog – absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Certyfikowany Trener Umiejętności Psychospołecznych w Biznesie. Autorka projektu „Żeglowanie przez życie” a w jego ramach projektu „Steruj Biznesem”.  W biznesie pracuje od 2006roku.

 

 

 

Steruj życiem

0048 531888715

sterujzyciem@gmail.com

sterujbiznesem@gmail.com

 

Bielsko-Biała ul.11listopada10 

wyłącznie po wcześniejszym umówieniu

 

© 2023 by Maverick Aviation.

Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now